FOTO: SRNA
Minić u Doboju: Nema sile koja može ugroziti Republiku Srpsku
27.06.2026. | 14:06Predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić izjavio je da u ovom momentu ne postoji sila koja može da ugrozi Srpsku.
Povodom Vidovdana, Minić je poručio da treba dići glave i biti ponosan na Republiku Srpsku.
“Za nju smo se izborili i sada se u mirnodopskim uslovima borimo za njene institucije. Sigurno je da ne postoji bilo kakva sila koja u ovom momentu može da ugrozi Republiku Srpsku”, rekao je Minić novinarima u Doboju.
Pročitajte još
On je istakao da su srpski borci ponos, a ne samo obaveza koja postoji i koja je riješena sistemski.
“Najbolji nisu među nama i zbog njim imamo obavezu da budemo još bolji i još odgovorniji”, rekao je Minić.
