Haos na nebu: Vrijeđanje i tuča u avionu nakon što je putnicu nazvala “debela” VIDEO

20.06.2025. | 12:12

Putnici na letu Nju Jork – Kanzan Siti doživjeli su pravi haos nakon što je jedna putnica počela da na vulgarni i svađalački način vrijeđa, te je napala drugu putnicu zbog čega je prisilno izbačena iz aviona.

Incident je započeo kada je žena odbila sjesti pored druge žene koju je nazvala “debelom”.

 

Prema video snimku podijeljenom na društvenim mrežama, žena je vikala: “Žao mi je, ne želim sjediti pored proklete debele žene”.

To je izazvalo sukob koji je ubrzo eskalirao u fizički napad.

Prema dijelovima incidenta koji kruže internetom, žena je vikala psovke, pokušavala zgrabiti predmete iz torbe drugog putnika i ignorisala ponovljena upozorenja stjuardesa.

U jednom dijelu video snimka viknula je:

“Začepi!”, prije nego što je čvrsto zgrabila ženu za kosu dok su je drugi pokušavali odvući.

Na videu se takođe vidi kako pljuje na drugog putnika i vrijeđa ga.

Dok su je putnici i posada pokušavali obuzdati, žena je nastavila sa vrijeđanima, bizarno vičući na muškarca koji ju je htio smiriti:

“Moj dečko je crnac”.

Na kraju je savladana ali je ostala borbena udarajući nogama od pod, vrišteći i psujući.

Prema TMZ-u, izvori iz policije potvrdili su da je policija reagovala i da je žena (32) iz Nju Jorka uhapšena i optužena za teški napad, prenosi dnevnik.hr.