Modrićev promašaj karijere: Fudbaler madridskog Reala “propao” od srama VIDEO

11.11.2022. | 08:32

Fudbaleri madridskog Reala pobijedili su u četvrtak veče Kadiz na svom terenu rezultatom 2:1, a meč je, između ostalog, obilježio i nevjerovatan promašaj Luke Modrića!

Vjerovatno i najvećeg u njegovoj karijeri, jer je kapiten hrvatske reprezentacije sa svega nekoliko metara promašio prazan gol.

Odlično je prije toga sa lijeve strane probio Vinisijus Žunior, kao na tacni je servirao loptu za Modrića koji sa ivice peterca šalje loptu pored gola.

Madriđani su u toim trenutku imali prednost od 2:0, sve se dešavalo u 79. minutu, da bi se gosti “vratili u život” samo tri minuta kansije i smanjili su na 2:1.

Taj Modrićev promašaj mogao je skupo da košta aktuelnog šampiona koji je “izdržao” do kraja, uz napomenu da su golove za “kraljevski klub” dali Eder Militao i Toni Kros, prenosi Telegraf.