Haos tokom utakmice! Navijači uletjeli na teren i tukli protivnike, ali to nije sve VIDEO

02.01.2021. | 09:49

Na meču 26. kola bolivijskog prvenstva između Bluminga i The Strongesta (1:3) dogodio se nezapamćeni skandal u kojem je glavni sudija imao pune ruke posla.

Prvo su se sukobili fudbaleri dva tima, a situacija je potpuno eskalirala nakon što su domaći navijači upali na teren i napravili veliki incident koji je obišao planetu.

Bluming je poveo već u 4. minuti, ali su gosti preokrenuli pa su problemi počeli u samom finišu utakmice kada se počelo “krasti” vrijeme.

Dok se jedan fudbaler Strongesta spremao izvesti aut tri minute prije kraja meča, s tribina je doletjela petarda i eksplodirala u blizini jednog igrača u žuto-crnom.

Srušio se na zemlju, igrači Bluminga su ga napali jer su mislili da simulira, a nakon što su se uključili svi igrači u sukob sudija je podijelio po crveni karton za oba tima.

Međutim, navijači s tribina potom su ušli na teren i počela je žestoka tuča pa je čak i policija morala reagovati kako bi smirila ovaj sukob koji je trajao oko pet minuta, prenose Nezavisne.

Oznake: Tuča, Utakmica