Gvardiola smatra da je budućnost njegovog tima svijetla: Trebalo je da imam više trofeja u LŠ
18.03.2026. | 20:16Menadžer Mančester sitija, Pep Gvardiola smatra da je budućnost njegovog tima svijetla, uprkos eliminaciji iz Lige šampiona.
Siti je sinoć na domaćem terenu, u revanšu osmine finala Lige šampiona, izgubio od Real Madrida 2:1. Madriđani su slavili i u prvom meču kada je bilo 3:0..
“Teško je kada ukupno gubite 4:0 i igrate sa deset igrača protiv 11, ali mi smo dali sve od sebe”, rekao je Gvardiola.
Španski stručnjak je u karijeri osvojio jednu titulu Lige šampiona sa Sitijem i to 2023. godine. Sa Barselonom je dva puta stizao do ovog trofeja.
“Trebalo je da osvojim šest Liga šampiona”, rekao je Gvardiola kada su ga pitali o njegovom učinku.
Mančester siti u nedjelju protiv Arsenala igra finale Liga kupa.
“Kada se probudimo u ponedjeljak nadam se da će biti sunčan dan. Izazvaćemo najbolji tim u Evropi trenutno. Pokušaćemo da pobiiedimo dobrom igrom”, rekao je Gvardiola.
