FOTO: SeeSrpska
Žandarmerija obilježila Vidovdan u Hramu Svetog Save: Dačić poručio da je to zavjet i putokaz
28.06.2026. | 13:12Žandarmerija Srbije obilježila je danas u kripti Hrama Svetog Save u Beogradu Vidovdan, slavu i Dan jedinice.
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić čestitao je pripadnicima Žandarmerije i istakao da je Vidovdan putokaz i zavjet.
On je naglasio da oni koji stoje u odbrani Srbije znaju šta znači nositi breme vidovdanskog ideala da bi očuvali stabilnost, brinuli o građanima i odoljeli svim izazovima.
Pročitajte još
“Država čvrsto podržava svakog pripadnika Žandarmerije i ponosna je na njihovu hrabrost i spremnost da u svakom trenutku odgovore na najteže zadatke”, naveo je Dačić na “Instagramu”.
