FOTO: Mateja Beljan
Totalni haos nasred ulice: Maskirani mladići izvukli palice i počeli da tuku ljude
12.06.2026. | 21:06U Ulici Ruđera Boškovića u Novom Pazaru danas oko 15 časova došlo je do nasilnog incidenta u kojem su povrijeđena tri mladića.
Prema informacijama sa terena, grupa mladića koja se kretala na dva kvada došla je do ove ulice, nakon čega je uslijedio fizički napad na više osoba. Napadači su, prema navodima očevidaca, imali kacige na glavama i koristili palice.
U incidentu su povrijeđena tri mladića, a jedan od njih je zbog težine povreda nakon ukazane pomoći transportovan u Klinički centar Kragujevac na dalje liječenje. Ostali povređeni zbrinuti su u Opštoj bolnici u Novom Pazaru.
“Sve se odigralo veoma brzo”
– Sve se odigralo veoma brzo. Nastala je velika gužva i uznemirenost među građanima koji su se zatekli u blizini – rekao je jedan od očevidaca za RINU.
Pojedini svjedoci tvrde da su tokom incidenta primijetili i vatreno oružje, ali za sada nema zvanične potvrde tih navoda.
Pripadnici policije izvršili su uviđaj na mjestu događaja i preduzimaju intenzivne mjere na identifikaciji i pronalasku osoba koje se dovode u vezu sa ovim napadom.
