Petrović udario na Stanivukovića: Ja da imam onakve rezultate na anketama,odmah bih se kandidovao

24.06.2026. | 12:40

Ja da imam onakve rezultate na anketama, da sam onako superioran, ni sa kim ne bih pregovarao, odmah bih se kandidovao.

Poručio je ovo gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović, na šta se član Predsjedništva SDS Aleksandra Pandurević nadovezala riječima “Uhh, ovo će da boli”.

Nije teško zaključiti da se ova poruka odnosi sa gradonačelnika Banjaluke i predsjednika PSS Draška Stanivukovića, prema kome Petrović, već duže vrijeme, ne krije animozitet.

On ga je ranije nazvao “narcisoidnom ličnošću”, a optužio ga je i da “blefira” oko kandidature za predsjednika Republike Srpske.

– Svjestan je on svoje “snage” i on odlično zna da sem Banjaluke ne može napraviti ni u jednom drugom gradu rezultat. Mislite li da narcisoidna ličnost poput Draška želi poraz, da pokaže svoju nemoć i slabost? Naravno da ne! On će do samog kraja vitlati u opoziciji i na kraju će izaći sa stavom – evo ja se žrtvujem zarad svih, ne želim da ja budem kamen spoticanja opozicije, ja sam nevin i nisam odgovoran za raspad – rekao je tada Petrović, piše Srpskainfo.