Proslavljena glumica otvorila OnlyFans: Volim pomalo da šokiram

28.05.2026. | 10:37

​Tricia Helfer, glumica najpoznatija po ulozi u seriji “Battlestar Galactica”, posljednja je u nizu poznatih ličnosti koje su otvorile profil na platformi OnlyFans.

Nekadašnja manekenka objasnila je za magazin People da tamo želi da pokaže svoju “kreativnu, zabavnu i zavodljivu stranu”, ali pod sopstvenim uslovima.

“U ovoj fazi života jednostavno radim ono što želim”, rekla je Helfer.

Dodala je:

“Dosta mi je da mi drugi govore šta i kako treba da radim. Na ovo gledam kao na nešto sa čim mogu da se zabavljam i nad čim imam potpunu kontrolu.”

Najavila je da će na svom profilu objavljivati kombinaciju profesionalnih fotografisanja sa poznatim fotografima, ali i opušteniji sadržaj iz svakodnevnog života, uključujući video-snimke i fotografije iz doma, vrta i života sa životinjama.

“Volim pomalo da šokiram”, rekla je.

Glumica priznaje da uživa u tome da iznenađuje ljude.

“Volim malo da šokiram. Da li će moji roditelji biti šokirani ovim fotografijama? Vjerovatno hoće. Ali vidjeli su me i u Playboy magazinu 2007. godine i razumjeli su zašto sam to uradila”, rekla je.

Dodala je da joj je gluma i dalje najveća strast, dok OnlyFans vidi kao prostor za izražavanje svoje kreativne i zabavne strane, navodi CDM.

Helfer je svjetsku popularnost stekla kao humanoidna Sajlonka Broj Šest u seriji “Battlestar Galactica”.

Tokom karijere pojavila se i u serijama “Burn Notice”, “Two and a Half Men” i “Lucifer”, a nedavno je dobila ulogu u posljednjoj sezoni Netfliksove serije “The Lincoln Lawyer”.

Helfer se pridružila sve većem broju glumica koje otvaraju profile na OnlyFans.

Nedavno je to učinila i Džejmi Prisli, zvijezda serije “My Name Is Earl”, dok je Šenon Elizabet iz filma “American Pie” navodno već u prvoj nedjelji zaradila milionski iznos.