
Lidija Vukićević postaje baka: Glumica ne krije sreću, oglasila se dirljivom porukom
20.04.2025. | 20:37Stariji sin glumice Lidije Vukićević, Andrej Mrkela, postaće tata.
Andrej i njegova izabranica Nađa Ilić očekuju prinovu u porodici, a radosna vijest osvanula je na društvenim mrežama.Njih dvoje su pozirali zagrljeni, a u prvi plan je pao Nađin trudnički stomačić, koji je virio ispod krake majice. Ova vijest obradovala je njihove najbliže, a najradosnija je Lidija Vukićević koja će postati baka.
Inače, Andrej Mrkela je nedavno napunio 33 godine, što je proslavio u krugu svojih najbližih ljudi, bez velike pompe i medija.
„Dete moje“, napisala je Lidija Vukićević u objavi i dodala emodži djeteline sa četiri lista kao i plavo srce, prenosi telegraf
„U julu mesecu bi trebalo da se porodi snajka. Najsrećnija sam žena na svetu, sve ide kako bi trebalo, po redu. Devojčica konačno stiže što sam želela i to će izgleda da bude rak u horoskopu, kao i ja. Unuka me neće zvati “baka”, zvaće me Lidija. Bez funkcija molim“, rekla je Lidija.