Grčka, sunce i atraktivna manekenka: Emili bez odjeće uživa na odmoru FOTO

04.08.2026. | 13:25 Dodaj BL Portal kao Google izvor

Američka manekenka i glumica Emili Ratajkovski privukla je veliku pažnju fotografijama sa odmora u Grčkoj, među kojima je i snimak na kojem naga pozira pored mora, prekrivajući tijelo čašom vina.

Na drugim fotografijama 35-godišnja Ratajkovski nosi narandžasti bikini sa trakama oko struka i tamnoplavi model sa bijelim tufnama, dok je objavu kratko opisala riječju “jul” na španskom, grčkom i engleskom jeziku.

Fotografije oduševile pratioce

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Brojni pratioci pohvalili su njen izgled i opuštene prizore sa mediteranskog odmora, koji su uključivali kupanje, boravak na brodu i uživanje pored bazena.

Fotografije su objavljene nekoliko sedmica nakon što je Ratajkovski postigla sedmocifreni ugovor sa izdavačkom kućom “Penguin Press” za novu knjigu nastalu na osnovu njenog zapaženog eseja o životu poslije razvoda.

Knjiga o razvodu i samohranom roditeljstvu

Knjiga će se baviti savremenim ženskim identitetom, njenim razvodom od Sebastijana Ber-Meklarda, iskustvima sa zabavljanjem i životom samohrane majke njihovog petogodišnjeg sina Silvestera, navodi “Hello”.