Nastavljeni radovi u Banjaluci: Obnovljena horizontalna saobraćajna signalizacija na više saobraćajnica

24.06.2026. | 09:08

Nastavljena je obnova horizontalne saobraćajne signalizacije u više ulica na području grada Banje Luke.

Kako su poručili iz nadležnog Odjeljenja za saobraćaj i puteve, ove aktivnosti će biti nastavljene i u narednom periodu.

Naime, zbog nesmetanog i bezbjednog odvijanja saobraćaja, te izbjegavanja većih gužvi u saobraćaju, a sve u cilju kvalitetnijeg i efikasnijeg izvođenja predmetnih radova, obilježavanje horizontalne saobraćajne signalizacije izvođeno je u noćnim časovima.