Žene “poludjele” za sveštenikom iz Brazila: “To je to, postala sam vjernica” VIDEO

11.05.2025. | 14:54

“Oprosti mi, Bože, zgriješiću”, komentariše se uveliko fotografija na kojoj je sveštenik iz Brazila.

Slika je zabilježena nedavno u Vatikanu tokom konklave koja je prije dva dana izabrala novog papu, pa je od sada na čelu Rimokatoličke crkve Robert Prevost koji je preuzeo ime Lav XIV.

Glavna zvijezda je sveštenik iz Brazila, kog porede sa Supermenom, ali i ovakvim komentarima hvale njegov izgled:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eroticco Magazine (@eroticco__mag)

“Trebalo bi da on bude novi papa, jer bi svi dolazili u crkvu svaki dan”, “To je to, postala sam vjernica”, “Moj muž se sada pita zašto ova pjesma ide iznova i iznova” (misli se na numeru koja prati snimak, a u pitanju je kultni hit Madone “Like a prayer”), “A crkve godinama traže načine da vrate ljude”, “Oprosti mi, Bože, ionako ću zgriješiti”, “Moram da se ispovijedim”, “Zubi… time me je na kraju osvojio”, izdvojili smo komentare među brojnim reakcijama na ovu fotografiju, piše Žena Blic.

Sveštenik je privukao ogromnu pažnju svojom pojavom, a očigledno je da i te kako vodi računa o svom izgledu.

Ne zna se za sada njegov identitet, pa samim tim ni komentar o ovoj viralnoj slici i reakcijama javnosti. Zbog njega je izbor novog pape na kratko pao u drugi plan.