
Nezgodna situacija! Ko je žena koja je bila šokirana zbog para uhvaćenog u prevari na koncertu
18.07.2025. | 14:17Snimak s koncerta grupe Coldplay na stadionu “Gillette” postala je viralni hit, ali ne zbog muzike, već zbog neprijatnog trenutka koji je uhvatila kamera Krisa Martina.
U centru pažnje našli su se direktori firme Astronomer Endi Bajron i direktorica ljudskih resursa u toj kompaniji Kristin Sabot, za koje se ispostavilo da imaju aferu. Mnogi se pitaju ko je žena pokraj njih, kojoj je, čini se, takođe bilo neprijatno kada se kamera zaustavila na paru.
Riječ je o višoj direktorici ljudskih resursa u firmi Astronomer, gdje se zaposlila u januaru 2025. godine. Njena karijera uključuje niz vodećih pozicija u ljudskim resursima, a prije dolaska u Astronomer radila je u kompanijama kao što su Proofpoint, ObserveI i Neo4j, prenosi Index.hr.
Zanimljivo je da Alisa Stodard i njena šefica Kristin Sabot, koja je uhvaćena u aferi, već godinama rade u istim kompanijama.
Prilikom objave o prelasku u Astronomer na LinkedInu Stodard je izrazila entuzijazam zbog pridruživanja timu za ljudske resurse koji vodi upravo Kristin. Zanimljivo je da je Sabot, druga akterka iz videa, navodno prošle sedmice promovisala Alyssu Stoddard na poziciju potpredsjednice ljudskih resursa, što je dodatno potaklo interes za cijeli slučaj.
Video je, očekivano, pokrenuo lavinu komentara, a korisnici su se uglavnom fokusirali na Stoddard i njenu reakciju. Mnogi su je prozvali “postiđenom ženom” uhvaćenom u izuzetno neugodnoj situaciji.