Nakon obustave kompanija “Emirejts” obnavlja letove iz i do Dubaija

07.03.2026. | 09:03

Ujedinjeni Arapski Emirati su saopštili da su svi letovi do i iz Dubaija obustavljeni do daljeg, navodi nacionalni prevoznik u objavi na mreži Iks.

Prethodno su iz Dubaija i Abu Dabija obavljane ograničene usluge kroz bezbjedne vazdušne koridore, prenio je Rojters.

“Gardijan” prenosi da su se dvije eksplozije jutros čule u Dubaiju, u trenutku kada Iran nastavlja svoje odmazdne napade na zemlje Persijskog zaliva u kojima se nalaze američke baze.

Kompanija “Emirejts” obnavlja letove iz i do Dubaija

Nakon obustave letova, Avio-kompanija “Emirejts” saopštila je da nastavlja sa letovima nakon privremene obustave operacija.

U novom saopštenju kompanije navodi se da putnici koji imaju potvrđene rezervacije za popodnevne letove mogu da dođu na aerodrom.

Kompanija je istakla da nastavlja da prati razvoj situacije i da će u skladu sa tim prilagođavati svoj red letenja.

Ranije je Međunarodni aerodrom u Dubaiju saopštio da privremeno obustavlja rad, ali za sada nema novih informacija o potpunom obnavljanju aerodromskih operacija.