
Otac Maska doputovao u Moskvu: Ilon je pogriješio, sukob nije mnogo važan i uskoro će se završiti
08.06.2025. | 08:02Otac američkog biznismena Ilona Maska, Erol Mask, doputovao je u prestonicu Rusije kako bi učestvovao na „Forumu budućnosti 2050“, objavljeno je na Telegram kanalu lista „Izvestija“.
U razgovoru sa ruskim medijima Erol Mask je istakao da je Ilon napravio grešku kada se sukobio sa predsjednikom SAD Donaldom Trampom. Erol je naglasio da je Ilon započeo sukob zbog stresa i umora.
„Tramp će pobediti, on je predsjednik, izabran je za predsednika. Znate, Ilon je napravio grešku, umoran je, pod stresom. Pet mjeseci je pod neprekidnim stresom“, rekao je Erol Mask za Izvestija.
Prema njegovim riječima, sukob nije mnogo važan i uskoro će se završiti, prenosi “Sputnik”.
Kako se navodni na sajtu „Foruma budućnosti 2050“, on je naveden kao govornik na događaju koji će biti održan 9. i 10. juna u Moskvi.