Lacio slavio, Milinković-Savić fenomenalan: Gol i asistencija srpskog asa

18.09.2022. | 17:50

Fudbaleri Lacija pobijedili su danas u gostima ekipu Kremonezea 4:0 u meču sedmog kola Serije A.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić postigao je jedan gol i imao je jednu asistenciju na ovom meču. On se upisao u strijelce u 45. minutu, a asistirao je Chiru Imobileu u sedmom. Imobile je postigao još jedan gol u 21. minutu, a konačan rezultat postavio je Pedro u 79. Sergej Milinković-Savić je zamijenjen u 78. minutu.

Monca je na svom terenu pobijedila Juventus 1:0 golom Kristijana Gutkjera u 74. minutu. Torinski klub je od 40. minuta igrao sa fudbalerom manje, pošto je isključen Anhel di Marija. Srpski reprezentativci u dresu Juventusa Dušan Vlahović i Filip Kostić bili su starteri. Kostić je zamijenjen u 78. minutu.

Fiorentina je na svom terenu pobijedila Veronu 2:0 golovima Džonatana Ikonea u 13. i Nikolasa Gonzaleza u 90. Luka Jović i Aleksa Terzić bili su na klupi za rezerve, dok Nikola Milenković nije bio u timu. Darko Lazović i Ivan Ilić odigrali su svih 90 minuta za Veronu.

Udineze je ranije danas pobijedio Inter 3:1 i preuzeo prvo mjesto na tabeli sa 16 bodova.