Zvezdina petarda protiv Pazara: Het-trik Kataija za rođendan crveno-bijelih

06.03.2022. | 18:15

Nastavlja Crvena zvezda potjeru za Partizanom. Aktuelni šampion slavio je u 26. kolu Superlige ubkedljivo protiv Novog Pazara 5:0.

Slavljenička atmosfera na stadionu Rajko Mitić povodom 77. rođendana kluba. Ona je očigledno dala krila crveno-bijelima da pruže fantastičnu partiju i praktično potisnu neprijatne vijesti iz Subotice i kasne pobjede direktnog konkurenta za titulu Partizana.

Sve dileme Zvezda je riješila u prvih 20-ak minuta kada je vodila 4:0. Briljirao je Aleksandar Katai koji je u tom intervalu postigao dva gola, u 15. za 2:0 i 21. za 4:0. Seriju pogodaka otvorio je u osmom minutu Ohi, a na 3:0 povisio je Mirko Ivanić, praktično već u sljedećem napadu poslije gola Kataija.

U drugom poluvremenu ipak spušten gas, ali je čuveni Magiko podario navijačima u večeri slavlja het-trik. Postigao je i treći gol u 56. minutu za konačnih 5:0.

Ovom pobjedom Crvena zvezda se ponovo primakla Partizanu na -2. Sa druge strane Novi Pazar očekuje grčevita borba za opstanak, prenosi Sportklub.