Zvezda ubjedljiva protiv Partizana za plasman u finale ABA lige

06.04.2019. | 20:55

Košarkaši Crvene zvezde ubejdljivo su savladali “večitog” rivala i plasirali se u finale regionalne lige. Crveno-beli dominirali od prvog do posljednjeg minuta i sada čekaju protivnika u borbi za trofej i plasman u Evroligu, a to će biti Cedevita ili Budućnost.

Košarkaši Crvene zvezde petu godinu zaredom igraće finale regionalne lige, pošto su u “majstorici” kao domaćini savladali ekipu Partizana sa 84:63.

Iako se očekivao neizvesniji meč, crveno-beli su dominirali od prvog do poslednjeg minuta i potpuno zasjenili “večitog” rivala.

Zvezda je ušla u meč koncentrisano. Odbrana je bila odlična, a izabranike Milana Tomića služio je i šut sa distance, pa su brzo stigli do dvocifrene prednosti.

Partizan je samo na momente ličio na ekipu koja je nekoliko puta ove sezone igrala egal sa Zvezdom, a početak poslednje deonice slutio je na pravu rezultatsku katastrofu crno-belih.