Zvezda silovita u Lazarevcu: Sedam golova u mreži Kolubare

16.10.2021. | 18:15

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su Kolubaru u Lazarevcu sa 7:1 (6:0) u 13. kolu Linglong Superlige Srbije.

Prvak Srbije ostvario je jednu od najubjedljivijih pobjeda posljednjih godina, na mjestu gdje je prvi put igrao takmičarski meč. Trijumf je obezbijedio već u prvom poluvremenu kada je dao čak šest golova.

Da ekipa Dejana Stankovića nije skinula nogu sa gasa možda bi mogla i da napadne klupski rekord, ostvaren tri puta po 9:1 (Sloboda Tuzla, Varda, Napredak).

Trijumf su u Lazarevcu potpisali su Aleksandar Dragović, El Fardu Ben, Mirko Ivanić i Milan Pavkov po dva puta za nevjerovatnih 0:6 poslije samo 45 minuta, Bogdan Mladenović je smanjio u finišu, ali je ubrzo mladi Marko Lazetić stavio tačku.

I miran put u Dansku na meč sa Mitjilendom u četvrtak u Ligi Evrope, ali i nastavak potjere za Partizanom.

Sada je zaostatak između “vječitih” dva boda.