Zvezda se plasirala u polufinale Kupa: Ubjedljiva pobjeda protiv TSC

06.04.2022. | 20:38

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije pošto su pobijedili TSC rezultatom 4:0.

Uranoj fazi meča, već u petom minutu dosuđen je penal za Zvezdu. Gajić je probio po desnoj strani, bio je udvojen, nakon čega je Tomanović napravio prekršaj u šesnaestercu. Sudija je bez dvoumljenja pokazao na “bijelu tačku. Siguran je bio Aleksandar Katai koji je smireno šutnuo u lijevi ugao golmana Jorgića. Bio je pročitan, ali je lopta bila preblizu stativi, te je čuvar mreže gostiju bio nemoćan.

U 56. minutu novi penal za Zvezdu. El Fardu Ben je ovaj put bio siguran. Prije toga je Aleksandar Katai bio oboren tik pred golom TSC-a, a sudija ponovo nije imao dilemu. Pritom, fudbaler gostiju, Ifet Đakovac, dobio je crveni karton.

Četiri minuta kasnije golman TSC-a Filipović je dobio crveni karton pa su gosti ostali sa devetoricom na trerenu. To je Zvezda iskoristila pa je sa još dva gola, Ivanića i Bena rutinski privela meč, prenosi Srpskainfo.

Oznake: Kup Srbije, Zvezda