Zvezda nakon drame srušila Fenerbahče

27.02.2022. | 22:58

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Fenerbahče 74:69, u odloženom meču 19. kola Evrolige.

Košarkaši Crvene zvezde pobijedili su Fenerbahče 74:69 u odloženoj utakmici 19. kola Evrolige.

U dvorani Aleksandar Nikolić viđena je dramatična utakmica koja je riješena u posljednjem minutu.

Odlučujući koš postigao je Nejt Volters, a njemu je prethodila rampa Dejana Davidovca.

Ipak, u posljednjem minutu viđen je veliki propust za zapisničkim stolom, pošto je isto vrijeme stajalo čak sedam sekundi. Sat je stao na 53 sekunde do kraja.

Arbitri su to kasnije primetili, vratili su vrijeme, ali ni to nije pomoglo gostima iz Istanbula.

Zvezda je ostvarila desetu pobjedu u sezoni (10-15), dok je Fenerbahče pretrpeo dvanaesti poraz (12-12).