Zrinjski se plasirao u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope

17.09.2020. | 22:28

Fudbaleri Zrinjskog plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za plasman u Ligu Evrope nakon što su u Ljubljani pobijedili domaću Olimpiju rezultatom 3:2. Najzaslužniji za ovaj trijumf je bivši igrač Borca Nemanja Bilbija koji je postigao dva pogotka.

Golom Ivanovića Olimpija je vodila nakon prvih 45. minutua, a onda je Nemanja Bilbija izjednačio na 1:1. u 51. mintut. Igrao se 81. minut kada je Vombergar ponovo doveo tim iz Slovenije u vođstvo, a samo tri minuta kasnije Bilbija ponovo spašava domaćina, piše SrpskaInfo.

Rezultatom 2:2 završeno je 90 minuta, a u produžecima tim iz BiH dolazti i do trećeg pogotka. Za veliko slavlje pogodio je Ivančić u 92. minutu, a rezultat se nakon toga nije mijenjao.