Zlatna vrijedna pobjeda GOŠK-a: Zvijezda 09 može polako pakovati kofere za niži rang

13.04.2024. | 17:17

Fudbaleri Zvijezde 09 poraženi su od ekipe GOŠK sa 1:2 u okviru 26. kola Premijer lige BiH.

Tako je ekipa iz Etno Sela Stanišić u gotovo nemogućoj misiji kada je borba za opstanak u pitanju, nakon ovog poraza od ekipe iz Gabele.

Dobro je počelo za Zvijezdu 09, pošto je Kajode Saliman već u 8. minutu doveo domaćine u vođstvo.

Ipaku 20. minutu na semaforu je pisalo 1:1, a strijelac za GOŠK bio je Esmir Hasukić. I kada se činilo da će se na poluvrijeme otići neriješenim rezultatom, golom Saše Marasovića u 45. minuti GOŠK dolazi do potpunog preokreta.

U nastavku meča Zvijezda 09 pokušavala je da dođe do gola protivnika, ali ipak nije uspjela da dođe do bar boda, piše Srpskainfo.

Nakon 26 odigranih kola, Zvijezda 09 ostala je zakucana za dno tabele sa samo 17 osvojenih bodova. GOŠK je tako pobjegao iz opasne zone i sada je na 8. poziciji sa 28 bodova, odnosno dva boda više od mjesta koje vodi u niži rang.