Vranješ postigao prvi gol: Ex-kapiten Borca odveo branioca titule do prve pobjede

07.02.2022. | 13:58

Gol Stojana Vranješa iz 27. minuta bio je dovoljan da Bašundara Kings stigne do prve trojke u novom prvenstvu.

Stojan Vranješ, nekadašnji kapiten Borca a sada prvotimac Bašundara Kingsa iz Bangladeša, upisao je prvu “recku” u tamošnjoj Premijer ligi, prenosi Mondo.

Branilac titule je u drugom kolu, na gostovanju Baridari, trijumfovao rezultatom 0:1, a Vranješ je jedini gol na utakmici postigao u 27. minutu.

Vranješ je na terennu proveo svih 90 minuta, kao i u prvom kolu, kada je njegova ekipa rezultatom 1:2 poražena od Svadinate, klub za koji nastupa još jedan bh. internacionalac Nedo Turković, koji je u tom meču bio strijelac vodećeg gola za goste.

Vranješ je ranije, podsjetimo, bio strijelac dva gola protiv ekipe Bangladeš Nejvi u Kupu nezavisnosti u kojem je ekipa kasnije stigla do finala, a sada je uknjižio i prvenac u prvenstvu.