Vojvodina savladala Partizan: Milošević gađao sudiju flašicom pa isključen VIDEO

30.08.2020. | 20:55

Fudbaleri Vojvodine savladali su Partizan 3:2 na svom terenu u okviru 6. kola Superlige.

Fudbaleri Vojvodine savladali su Partizan u veoma sadržajnom i uzbudljivom meču na stadionu “Karađorđe” – 3:2.

Goleadu u Novom Sadu počeo je Sadik u 40. minutu, ali je posao crno-bijelih ubrzo otežao Suma crvenim kartonom.

Igrača više iskoristio je tim Nenada Lalatovića da u 51. minutu preko Vukadinovića stigne do izjednačenja, ali je gol prednosti gostima u 69. minutu vratio Šćekić.

U nastavku, Savo Milošević je zaradio crveni karton zbog vrlo burne reakcije na sudijsku odluku, a Vojvodina je napetost u redovima crno-belih iskoristila da potpuno preokrene rezultat golovima Mladenovića i Zukića.

Trener Partizana tokom cijelog meča je pokazivao znake nervoze koja je kluminirala prilikom jedne sudijske odluke. Ušao je u teren i bacio flašicu vode ka sudiji zbog čega je zaradio crveni karton, piše Nova.rs.

Na putu do svlačionice vikao je: “Neču više da ćutim”, a bijes je iskalio i na mikrofonu koji je stajao uz aut liniju.

Oznake: Partizan, Vojvodina