Više od 20 šuteva ka golu protivnika… Real jedva do boda protiv Sosijedada

02.03.2021. | 07:48

Kiks “Reala” iz Madrida, koji je u ovom kolu osvojio samo bod, znači da je još dva boda zaostao za gradskim rivalom i liderom “Atletikom”, a ispred “Reala” je i “Barselona”, zahvaljujući boljoj gol razlici.

Dok “Real” iz Madrida nije uspio doći do pete pobjede zaredom, “Real Sosijedad” nanizao je sedmi meč bez poraza u prvenstvu. Jeste “kraljevski klub” bio dominantan tokom čitavog meča protiv “Sosijedada” u posljednjoj utakmici 25. kola La Lige, ali je to bilo premalo da se dođe do sva tri boda – štaviše, Madriđani trebaju biti zadovoljni i sa ovim jednim što su ga osvojili – 1:1.

Više od 20 šuteva je imao “Real” ka golu protivnika, ali su samo dva išla u okvir, od kojih je onaj iz 89. minuta, kada je šutirao Žunior Vinisijus, bukvalno “ukrao” veliki trijumf baskijskom klubu, koji je poveo preko Portua u 55. minutu.