Rio Ave pobijedio Borac: Vatromet na početku utakmice VIDEO

17.09.2020. | 21:52

Na Gradskom stadionu u Banjaluci portugalska ekipa Rio Ave pobijedila je fudbalere Borca rezultatom 0:2 u drugom pretkolu Lige Evrope.

Utakmica je odlučena u samom finišu. Rio Ave postigao je prvi gol u 90.minuti. Tarantini je bio strijelac. Drugi gol je pao u 96.minuti zahvaljujući pogotku Nikole Jambora.
Rio Ave u narednom krugu sastaje se sa ekipom Bešiktaša.
Na samom početku utakmice upriličen je vatromet za koji su zaslužni navijači banjalučke ekipe Lešinari.

Trener Borca Vlado Jagodić odlučio se za ovu startnu postavu:
Pavlović, Dujaković, Jovanović, Milojević, Ćosić, Brtan, Danilović, Zakarić, Vranješ, Ziljkić, Lukić.
Ria Ave je utakmicu počeo u sastavu:
Kisek, Reis, Santos, Borevković, Ivo Pinto, Filipe Augusto, Tarantini, Mane, Heraldes, Piazon, Moreira.
Igrači Borca su na utakmicu zahvaljujući svojim navijačima ispraćeni bakljadom na ulicama Banjaluke.