Uzbudljiv meč u Ligi Konferencija: Partizan uspio da preokrene, ali došao samo do boda

08.09.2022. | 20:50

Dramatičan meč na startu Lige konferencija u Češkoj je završen bez pobjednika: Slovacko – Partizan 3:3 (2:0).

Sredinom prvog poluvremena se činilo da je sve gotovo za vicešampiona Srbije, jer su domaći golovima lijevog beka Kalabiške vodili sa 2:0, a u 22. minutu je isključen Kristijan Belić zbog nesmotrenog prekršaja.

Međutim, u drugom poluvremenu je došlo do spektakularnog preokreta Partizana, a čuda su činili dvostruki strijelac Dijabate i Rikardo Gomeš, najzaslužniji za tri gola crno-bijelih sa igračem manje.

Nažalost, u finišu susreta domaćin je ipak uspio da ostane neporažen, jer je Kozak bio strijelac u 84. Minute, a gosti iz Beograda nisu imali ni sreće, jer je Rikardo Gomeš, samo dva minuta kasnije, pogodio prečku.