Uspavanka u Srebreniku: Sloga osvojila vrijedan bod

05.03.2023. | 15:40

Fudbaleri dobojske Sloge osvojili su vrijedan bod u borbi za opstanak, pošto su u Srebreniku igrali protiov Tuzla sitija neriješeno, 0:0 Prvi su zaprijetili domaći fudbaleri.

U 11. minutu Robert Radić je dobro prošao do desnoj strani i centrirao.

Lopta je došla do Miće Kuzmanovića, koji je šutirao, ali pokraj gola. Šest minuta kasnije sjajnu kontru je istrčao Đorđe Pantelić, međutim golman Sloge Bakir Brajlović bio je na visini zadatka i loptu izbio u korner.

U 19. minutu probao je Kuzmanović, ali je Brajlović još jednom bio siguran.

U 63. minutu Huso Karjašević je pokušao da ugrozi gol Dobojlija, ali bezuspješno. Samo minutu kasnije brza kontra fudbalera Sloge poslije koje je šutirao Staša Baštić, međutim, njegov šut je zaustavila prečka.

U 78. minutu priliku je imao „rezervista“ Demir Peco, ali je golman Tuzla sitija Nevres Fejzić zaustavio njegov šut.

Tri minuta kasnije pokušao je i Uglješa Stevanović, međutim šutirao je pokraj gola.