Umalo tuča na terenu: Žestok sukob Kange i Bukarija na meču sa Monakom

09.09.2022. | 07:34

Nevjerovatna scena viđena je između dva poluvremena meča prvog kola lige Evrope između Crvene zvezde i Monaka na stadionu “Rajko Mitić”.

Crvena zvezda je poražena od Monaka na startu grupne faze Lige Evrope sa 1:0, poslije pogotka iz jedanaesterca Embola u 74. minuta. Ipak, taj poraz je u sjenci onoga što se dogodilo u poluvremenu meča, a prijetilo je da izraste u ozbiljan incident.

Kad je njemački sudija Osmers označio kraj prvog poluvremena, zakuvalo se na klupi Crvene zvezde. U klinč su ušli Gelor Kanga i Usman Bukari, imaoje Gabonac šta da kaže reprezentativcu Gane, ni ovaj mu nije ostao dužan, prenosi Sportklub.

Krenuo je Bukari potom i da se obračuna sa Kangom, ali su ga uz dosta muka obuzdali saigrači, kao i tim menadžer crveno-bijelih Goran Negić. Sve to su zbunjeno posmatrali igrači Monaka, u šoku su bili i navijači Crvene zvezde. Zbog ovakvih stvari upravu kluba, kapitena Borjana i njegove saigrače ne treba da čude zvižduci publike tokom i po završetku utakmice.