Ubjedljiva pobjeda Borca: Pet lopti završilo u Kozarinoj mreži

27.04.2019. | 21:21

Fudbaleri Borca zabilježili su i drugu pobjedu u okviru Lige za šampiona Republike Srpske savladavši danas na Gradskom stadionu ekipu Kozare iz Gradiške rezultatom 5:0.

Trostruki strijelac bio je Saša Kajkut i to u 4, 6. i 41. minutu, a po jednom su mrežu Kozare zatresli Vladan Danilović (49. minut) i Nikola Mojović (83.).

Osam kola prije kraja takmičenja Borac ima 12 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Slogi iz Gornjeg Crnjelova koja je danas savladala Podrinje rezultatom 3:0, a u narednoj rundi Borčevi fudbaleri gostuju upravo Sloginom današnjem rivalu.

BORAC – KOZARA 5:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Kajkut (4.), 2:0 Kajkut (6.), 3:0 Kajkut (41.), 4:0 Danilović (49.), 5:0 Mojović (83.), stadion: Gradski, gledalaca: 200, sudija: Bojan Panić (Prijedor), žuti kartoni: Danilović, Zarić (Borac), Kukavica, Kondić (Kozara).

Izvor:(borac-sport.com)