U trećoj kontrolnoj utakmici: Fudbaleri Partizana poraženi od Dinama iz Moskve

02.02.2022. | 16:34

U trećoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji fudbaleri Partizana poraženi su od Dinama iz Moskve rezultatom 2:1.

Drugoplasirani tim ruskog prvenstva došao je u vođstvo u 5. minutu kad je Danil Fomin iz slobodnog udarca savladao Aleksandra Popovića.

Do poluvremena je Partizan imao dobre prilike za izjednačenje, ali Marković, Jović i dva puta Vujačić nisu bili dovoljno precizni.

Partizan je drugo poluvrijeme počeo prilikom za Rikarda Gomeša, veliku šansu imao je i mladi Nikola Terzić, ali je odlično odbranio Šunjin.

Konačno, crno beli u 65. minutu dolaze do izjednačenja.

Poslije gužve u kaznenom prostoru Natho je glavom iz neposredne blizine savladao golmana Dinama.

Poslije perioda bez većih prilika Dinamo postiže pobjedonosni pogodak u 88. minutu kada je Popovića sa ivice šesnesterca savladao Galkin.

Do kraja priprema Partizan će 5. februara igrati protiv gruzijskog Dinama iz Batumija.