TSC slavio nakon preokreta: Odložio Zvezdinu proslavu titule

11.04.2023. | 20:40

Fudbaleri TSC-a savladali su kao gosti Voždovac sa 3:1 (2:1) u utakmici 30. kola Super lige Srbije.

Izabranici trenera Žarka Lazetića su stigli do 62. boda. Time su odložili slavlje Crvene zvezde, kojoj će ipak biti potrebno još najmanje jedno kolo za titulu.

Voždovac je poveo u 13. minutu golom Teodorovića, ali je TSC preokrenuo rezultat sredinom prvog poluvremena. Prvo je Jovanović izjednačio u 23. minutu, a zatim Ratkov pogodio u 30. za preokret.

Konačan rezultat postavljen je bukvalno u posljednjim sekundama meča. TSC je do trećeg gola stigao u šestoj minuti nadoknade, a strijelac je bio Mirčevski.

TSC sa utakmicom više ima tri boda više od Čukaričkog i pet više od Partizana, koji će svoju međusobnu utakmicu igrati u srijedu.