Trijumf nad Radničkim: Partizan stigao do desete uzastopne pobjede

25.10.2023. | 16:24

Fudbaleri Partizana pobijedili su danas u Kragujevcu ekipu Radničkog rezultatom 4:0 u odgođenom meču četvrtog kola Superlige Srbije.

Dva gola za Partizan postigao je Nemanja Nikolić u 63. i 87. minutu. Po jednom u listu strijelaca upisali su se Aldo Kalulu u 34. i Mateus Saldanja u 81. minutu.

Partizan je trijumfom u Kragujevcu stigao do 10. uzastopne pobjede. Radnički je od 69. minuta igrao sa fudbalerom manje, pošto je isključen Milan Mitrović.

“Crno-bijeli” se nalaze na prvom mjestu na tabeli sa 31 bodom iz 11 utakmica, dok je Crvena zvezda druga sa 24 iz 10 mečeva. Radnički je 14. sa samo devet bodova.

Partizan će u narednom, 13. kolu u nedjelju od 18.30 časova na svom terenu igrati sa ekipom Voždovca. Radnički će istog dana u Kragujevcu dočekati Mladost, piše Tanjug.