Tri gola pala iz penala! Nevjerovatna fudbalska utakmica odigrana u BiH

26.09.2023. | 21:43

Počeo je fudbalski Kup Bosne i Hercegovine za novu sezonu, a meč Slavije i Leotara obilježio je nevjerovatan podatak da su sva tri pogotka postignuta iz penala.

U 21. minutu dosuđen je penal za ekipu Leotara, te je rezultat u korist gostujuće ekipe preciznim šutom promjenio Mihailo Cmiljanović.
Samo dva minuta poslije, dosuđen je kazneni udarac za domaću ekipu, te je ekipa Slavije izjednačila rezultat pogotkom Nikole Bjeloša sa bijele tačke.
Sudijsku nadoknadu prvog poluvremena obilježio je još jedan penal, kojeg je ponovo izveo Nikola Bjeloš i svoju ekipu doveo do vođstva i konačnog rezultata 2:1.
Do kraja susreta više nije bilo golova, a kako se u šesnaestini finala Kupa BiH igra samo jedna utakmica, ekipa Slavije je ovim rezultatom prošla u osminu finala.

Oznake: Kup BiH, Leotar, Slavija