Teški momenti za Atletiko Madrid: Poražen od posljednjeplasiranog tima

16.02.2022. | 21:04

Fudbaleri Levantea su rezultatom 1:0 pobjedili Atletiko Madrid u zaostalom meču 21. kola LaLige.

Atletiko Madrid prolazi kroz teške momente i u utakmici 21. kola doživjeli su sedmi poraz u sezoni.

I to od posljednjeplasiranog tima Lalige, Levantea, pa ko bi rekao?

Gosti iz Valensije su odigrali jako dobro prvo poluvrijeme i bili izuzetno opasni, čak su imali i veći posjed, skoro pa duplo više pasova i skoro triput više dobijenih duela.

Izabranici Dijega Simeonea djelovali su neprepoznatljivo na terenu i zbog toga kažnjeni već u 54. minutu kada je Melero postigao jedini gol na meču.

Četiri minuta kasnije je Kondogbija iznudio penal, ali su sudije poslije VAR konsultacija poništile tu odluku, piše B92.

Atletiko nije mogao do izjednačenja ni nakon sedam minuta sudijske nadoknade, pošto je Korea u 97. minutu zatresao mrežu Levantea, ali je zbog prekršaja taj gol poništen.