
Svi na stadion! U nedjelju Borac igra za Petra Šarića iz Banjaluke
17.10.2025. | 11:24Fudbalska Wwin liga BiH nastavlja se ovog vikenda utakmicama 11. kola.
Vodeći Borac u nedjelju dočekuje ekipu Veleža. Utakmica koja se igra 17:30 časova biće i humanitarnog karaktera.
Naime, Borac je putem društvenih mreža saopštio da će dio prihoda od prodatih ulaznica biti doniran za liječenje Petra Šarića.
„Borčevci, Petar Šarić iz Banjaluke igra svoju životnu utakmicu, ali nije sam. Dok vodi bitku sa malignim tumorom, podrška mu stiže iz Platonove ulice, a dio prihoda od prodatih ulaznica sa utakmice između Borca i Veleža biće doniran za liječenje Petra Šarića.Borac igra za Petra Šarića, svi na Gradski“, poručio su iz banjalučkog kluba.
Petar Šarić (19) iz Banjaluke je u vrlo teškom stanju i smješten je na Univerzitetskom kliničkom centru u Banjaluci. Naime, krajem avgusta otkriven mu je rijedak i agresivan maligni tumor, a u međuvremenu je operisan, dok su za dalje liječenje potrebna finansijska sredstva. Zbog toga je UG “Mali anđeo” pokrenulo humanitarnu akciju, a pozivom na broj 17114 darujete 2 KM za Petra Šarića.