Srbin promašio važan šut: Nikola Jokić bacao “magiju”, pa na sekund do kraja sve upropastio

04.11.2021. | 08:02

Srpski centar Nikola Jokić pružio je odličnu partiju i zabilježio dabl-dabl učinak, ali su njegovi Denver Nagetsi poraženi u Memfisu protiv domaćih Grizlisa sa 108:106, u nastavku NBA šampionata.

Jokić je za 35 minuta na terenu postigao 34 koša, imao 11 skokova i pet asistencija, ali u posljednjem sekundu nije pogodio šut za izjednačenje i produžetak, kada je lopta završila na obruču.
Zapažen u redovima Denvera bio je i Vil Barton, koji je za 40 minuta postigao 26 poena, dok je Majkl Porter junior zabeležio samo 12 koševa.
Kod domaćina najefikasniji je bio DŽekson sa 22 poena a pratili su ga Morabt sa 18, Dezmond Bejn i Kajl Anderson sa po 16 koševa.
Denver, kome je ovo drugi vezani poraz u sezoni protiv Memfisa, sada ima skor od po četiri pobjede i poraza.

Oznake: Jokić, Učinak