Šok! Seksepilna plivačica izbačena iz Olimpijskog sela zbog “neprikladnog ponašanja”

05.08.2024. | 17:14 Dodaj BL Portal kao Google izvor

Olimpijski komitet Paragvaja (COP) zatražio je od plivačice Luane Alonso da napusti Olimpijsko selo nakon što je stvorila “neprikladno okruženje” za sopstvenu delegaciju nakon odlaska u razgledanje Pariza.

Šefica misije COP Larisa Šerer izdala je saopštenje u kojem objašnjava zašto jedna od najatraktivnijih sportistkinja na OI mora da napusti francusku prestonicu.

– Njeno prisustvo stvara neprikladnu atmosferu u timu Paragvaja. Zahvaljujemo joj se što je postupila prema uputstvima, jer svojom voljom nije prenoćila u Olimpijskom selu – stoji u saopštenju.

Plivačica iz Paragvaja učestvovala je na svojim drugim Olimpijskim igrama, poslije onih u Tokiju, gdje je debitovala sa 17 godina. U Parizu se takmičila u disciplini 100 metara leptir, na kojoj je eliminisana u prvoj rundi, nakon što je završila na šestoj poziciji.

Poslije takmičenja, olimpijska plivačica je putem svojih društvenih mreža objavila da se povlači iz sporta, piše B92.

– Hvala vam što ste mi dozvolili da sanjam, naučili ste me da se borim, da pokušavam, istrajnost, žrtvu, disciplinu i mnoge druge stvari. Dala sam ti dio svog života i to ne bih mijenjala ni za šta na svijetu jer sam proživjela najbolja iskustva u životu, dala si mi hiljade radosti, prijatelja iz drugih zemalja koje ću uvijek nositi u srcu – poručila je.