Selektor Holandije ismijavao bh. rukometaše: Ovo će baš da naljuti navijače VIDEO

14.01.2024. | 09:54

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine teško je poražena sinoć u meču drugog kola Evropskog prvenstva od Holandije.

Nakon prvog poluvremena rezultat je glasio 17:7, da bi Holanđani u drugom dijelu nastavili povećavati prednost i na kraju slavili pobjedu sa 16 golova razlike (36:20).

Zmajevi su odigrali jako loš meč što je Holandija maksimalno iskoristila, a ubjedljivu pobjedu Holanđani su proslavili velikim slavljem na parketu.

Njihovo slavlje, ipak, nije privuklo pažnju koliko reakcija selektora Staffana Olssona nakon jednog gola njegove ekipe.

Igrala se 48. minuta utakmice kada je Alec Smit nakon kontranapada sjajno improvizovao i matirao golmana bh. reprezentacije, nakon čega je režiser prenosa zabilježio reakciju Olssona.

Selektor Holandije se smijao i rukom prekrio lice, a ostavljamo vam da sami procijenite da li je ismijavao bh. rukometaše ili je ovakva reakcija izazvana pogotkom njegovog igrača.