Sarajevo nakon preokreta savladalo dobojsku Slogu

30.07.2022. | 23:04

Sarajevo je na Koševu savladalo Slogu Meridian rezultatom 4:2 u okviru trećeg kola BH Premijer lige.

Uglješa Stevanović je iznenadio domaćine već u trećoj minuti i doveo goste u prednost.

Sarajevo je do kraja prvog poluvremena imalo nekoliko šansi, ali nisu uspjeli doći do poravnanja do kraja prvog poluvremena. Početkom drugom poluvremena kreće golijada igrača Sarajeva. Prvo je pogodio Nardin Mulahusejnović za poravnanje u 49. minuti, a samo nekoliko minuta kasnije iz prve šutira Ivan Ikić i pogađa za vođstvo Bordo tima.

U 64. minuti ispada lopta prije toga  Traki i Adnan Džafić pogađa za 3:1.

Nakon toga su mreže mirovale do 85. minute kada na 3:2 smanjuje Sloga preko rezerviste Dadića, da bi konačnih 4:2 donio Mersudin Ahmetović u 90. minuti fantastičnim golom petom, piše Avaz.