Samo bod za tim iz kanjona Vrbasa: Krupa u 90. minutu ostala bez pobjede

03.04.2021. | 17:24

U Krupi na Vrbasu odigran je meč 24. kola Premijer lige BiH između ekipa FK Krupa i FK Tuzla siti, a konačan rezultat na kraju je glasio 1:1.

Musemićev tim je bolje otvorio meč i bio je bolji protivnik u uvodnim minutama, a prvu veliku šansu imao je Mišić u 13. minuti kada je jedan domaći igrač blokirao u posljednji trenutak. Novu šansu imao je Brkić u 30. minuti, šutirao je malo pored gola.

Prvu šansu za Krupu imao je Mandić, no Fejzić je odbranio to, a bez pogodaka se otišlo na poluvrijeme.

Ključni trenutak meča desio se u 50. minuti kada je Lučić dobio crveni karton, a do vodstva je Krupa stigla u 65. minuti kada je Vukmanović pogodio za 1:0.

Mogli su gosti doći do poravnanja u 81. minuti, u šansi je bio Brkić, ali je šutirao malo pored gola, no u 90. minuti ipak je uspio postići gol i svom timu donijeti jedan bod.

U drugom meču dana Sloboda iz Tuzle je sa 1:0 savladala Željezničar.