Rukometaši Leotara i Sloge upisali domaće trijumfe, Borac ostao lider prvenstva

07.03.2021. | 21:33

Rukometaši Leotara i Sloge ostvarili su pobjede u današnjim mečevima 18. kola Premijer lige BiH.

Tim iz Trebinja slavio je rezultatom 27:23 protiv Gračanice i to nakon što je veći dio utakmice protekao u izuzetno uzbudljivoj i neizvjesnoj igri, a pitanje pobjednika na kraju je odlučeno u posljednjih 10 minuta gdje su više koncentracije imali rukometaši Leotara.

Sloga je u Gornjem Vakufu kao domaćin slavila protiv visočke Bosne rezultatom 32:25, a rezultat na semaforu nakon prvog poluvremena bio je 15:11 za domaći tim.

Nakon kompletiranog 18. kola, kako piše Klix.ba,  Borac je prvi sa 15 pobjeda i tri poraza, a drugoplasirani Izviđač ima 14 pobjeda, jedan remi i tri poraza. Sloga iz Doboja je treća sa 13 pobjeda, a 11 pobjeda imaju Gračanica, Vogošća i Konjuh.

Leotar – Gračanica 27:23 Sloga – Bosna Visoko 32:25