Remi Zvezde u Kragujevcu: Radnički se bodom protiv šampiona oprostio od “Čika Dače”

20.05.2023. | 18:10

Fudbaleri Crvene zvezde su u Kragujevcu gostovali ekipi Radničkog u okviru 6. kola plej-ofa Superlige i meč je završen rezultatom 1:1.

Susret na “Čika Dači” bio je praktično bez rezultatskog značaja jer je Zvezda odavno osigurala titulu, dok domaćin ne može do nekog od kontinentalnog takmičenja.

Nije bilo pretjerano interesantno u vijećem delu meča, a Radničkom je ovo bio posljednji meč na čuvenom stadionu pošto se u Kragujevcu pravi novi.

Zvezda je povela u 84. minuta preko Mirka Ivanića, ali domači su izjednačili samo dva minuta poslije golom Luke Ivića.

Radnički će umjesto u Kragujevcu naredne sezone igrati u Lazarevcu, a remijem sa Crvenom zvezdom su čuveni stadion “Čika Dača” i zatvorili.