Pukla petarda u Humskoj: Partizan vodio pa pretrpio težak poraz

10.03.2022. | 20:43

Fudbaleri Partizana poraženi su prvoj utakmici osmine finala Lige konferencija od Fejnorda sa 5:2.

Partizan je čak dva puta dolazio u vođstvo, ali je na kraj pretrpio težak poraz, pa će u revanš meču morati da igra na sve ili ništa kako bi stigao zaostatak od tri gola.

Nato je doveo Partizan do vođstva u 13. minuti, ali je doživio povredu pa je morao da napusti meč, što je bio veliki hendikep za ekipu Aleksandra Stanojevića.

Fejnord je do izjednačenja došao samo sedam minuta nakon gola Nata, a strijelac je bio Tornstra.

Jović je u prvoj minuti drugog dijela pogodio za novo vođstvo Partizana, da bi Desers izjednačio na 2:2 u 52. minuti.

Nakon drugog izjednačenja Fejnorda, Partizan je izgubio sve konce u ovom meču, što su gosti iz Roterdama iskoristili i zatresli mrežu domaćina još tri puta.

Prvo je u 64. minuti pogodio Getruida, zatim u 71. minuti Sinistera da bi za konačnih 5:2 pogodio strijelac prvog gola Tornstra, prenosi Tanjug.

Oznake: Fejnord, Partizan