Prvi rezultati: Lajpcig savladao Jang bojs, Milan i Njukasl bez golova

19.09.2023. | 21:13

Fudbaleri Lajcpiga pobedili su danas kao gosti Jang bojs rezultatom 3:1 u meču grupe G u kojoj je i Crvena zvezda, dok su Milan i Njukasl odigrali bez golova na startu grupe F Lige šampiona.

Lajpcig je preko defanzivca Simakana poveo već u trećem minutu, ali je Elia donio izjednačenje u 33. minutu.

Kvalitet gostiju je došao do izražaja u finišu meča. Šlager je u 72. minutu vratio vođstvo njemačkom klubu, a pobjedu je overio rezervista Šeško u 90+2 minutu, prenosi Tanjug.

Crvena zvezda će u narednom kolu grupe G dočekati Jang bojs, dok će Lajpcig ugostiti Mančester siti.

Milan i Njukasl su odigrali bez golova na povratku “svraka” u Ligu šampiona poslije 20 godina.

Domaćin je imao više od igre, ali je izostao gol, pa su obje ekipe na kraju uzele po bod.

U grupi F koju su mediji nazvali “grupom smrti” odmah poslije žreba su još i PSŽ i Dortmund koji igraju u Parizu od 21 čas.