Prvi poraz crveno-bijelih na pripremama: Zvezda izgubila od Kopera

30.06.2022. | 20:54

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na posljednjoj pripremnoj utakmici u Sloveniji od ekipe Kopera rezultatom 1:0.

Meč je igran u Kranju, a strijelac jedinog gola bio je Andrij Kotnik u 51. minutu. Šutirao je izuzetno precizno i pogodio sam ugao gola Milana Borjana.

Najbolju priliku za crveno-bijele imao je Mirko Ivanić u 30. minutu.

Dejan Stanković izveo je sljedeći tim Crvene zvezde:

Borjan (od 67. Popović), Pićini (od 84. Bakajoko), Dragović (od 84. Leković), Eraković, Rodić (od 46. Gobeljić), Sanogo (od 16. Srnić), Kangva (od 46. Ben), Kanga (od 60. Nikolić), Bukari (od 46. Ibrahim), Ivanić (od 84. Živković), Katai (od 67. Lučić).

Bila je to posljednja pripremna utakmica u Sloveniji, pred put u Rusiju i generalnu probu sa Zenitom u Sočiju, prenosi Sportklub.

Crveno-bijeli su na pripremama u Sloveniji prethodno pobijedili ekipu Bravo (2:1) i igrali neriješeno sa timom Domžala (1:1).

Prvi meč u Superligi Srbije fudbaleri Crvene zvezde igraju u nedjelju 10. jula od 20 časova i 30 minuta kada im u goste dolazi ekipa Radničkog iz Niša.