Pružili lošu partiju: Lajović i Ćaćić ispali u dublu u Hamburgu

21.07.2022. | 16:15

Srpski teniseri Dušan Lajović i Nikola Ćaćić završili su učešće na turniru u Hamburgu u konkurenciji parova u četvrtfinalu.

Lajović i Ćaćić su poraženi od Indijca Rohana Bopane i Matvea Midelkopa iz Holandije sa 6:4, 6:2, poslije jednog sata i dva minuta igre.

U borbi za plasman u finale indijsko-holandska kombinacija će igrati sa boljim iz meča između Španaca Marsela Granoljersa i Orasija Sebaljosa i prvih nosilaca Karena Hačanova i Andreja Rubljova iz Rusije, prenosi Sportklub.

U prvom setu na obe strane viđeni su relativno servis gemovi do 10, kada su Bopana i Midelkop iskoristili prvu brejk šansu i tako osvojili set. Srpski teniseri su na startu drugog seta imali šansu za brejk, međutim, propustili su je, a njihovi rivali su potom brzo i lako poveli sa 3:0 i tu prednost održavali. Meč su završili novim brejkom, iskoristivši treću meč loptu.