Proradio “srpski Ajntraht”: Jović opet dao gol, Kostić uputio dalekometni “projektil” VIDEO

23.01.2021. | 17:29

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta pobijedili su Arminiju iz Bilefelda u gostima 5:1 u 18. kolu Bundeslige.

I opet je u modi “srpski Ajntraht” na pogon Filipa Kostića i Luke Jovića.

Prvo poluvreme bilo je u znaku Kostića, koji je poslao “raketu” u gol domaćina, a onda i spakovao asistenciju dvostrukom strijelcu Andreu Silvi za sjajno poluvrijeme tima iz Frankfurta.

Arminija je potom uspjela da smanji preko Serhija Kordove, ali ništa više od toga nije mogla.

Sve je bilo gotovo kada je defanzivac te ekipe dao autogol Joakima Nilsona, a onda je na scenu nastupio Jović.

Ušao je u igru u 66. minutu i u stilu pravog golgetera realizovao akciju koju je pokrenuo Kostić 15 minuta prije kraja.

Bio je to treći pogodak Jovića na samo dvije utakmice po povratku u Ajntraht sa pozajmice iz Reala i najava boljih dana za njega.

I to već poslije samo dva meča u novom-starom dresu, piše B92.

Na radost Ajntrahta koji se lansirao u gornji dom…